Wrzosowo noclegi, informacje, wczasy we Wrzosowie

Międzywodzie

Międzywodzie

Międzywodzie to nieduża wieś urlopowa położona na Mierzei Międzywodzkiej pomiędzy skrajem morza oraz wodami Zal. Kamieńskiego. Miejscowość zlokalizowana jest na pierwszej ze względu na wielkość polskiej wyspie – wyspie Wolin, pośród malowniczych lasów sosnowych oraz mieszanych.

Letnisko nadzwyczaj dobrze zaadaptowane jest do przebywania dla osób z problemami ruchowymi – niskie i gładkie chodniki ułatwiają poruszanie się, a od ulicy Zwycięstwa na plażę kieruje wejście zaadaptowane dla wymagań turystów poruszających się na wózkach. Miłośnicy szerokich, czystych, piaszczystych plaż nie będą mieli powodów do narzekań na plażę w Międzywodziu. Kąpielisko, w okresie letnim strzeżone przez ratowników, ma długość mniej więcej 600 metrów, a zlokalizowane jest na wysokości między przeciągnięciem ulic Szkolnej oraz Westerplatte.
Międzywodzie, z uwagi na bliskość Zalewu Kamieńskiego, to też popularne miejsce dla entuzjastów sportów wodnych, wędkarzy i żeglarzy. Na fanów żagli czeka gruntownie odnowiony oraz dostosowany do unijnych standardów pirs.Dodatkowym walorem tego letniska, za sprawą położenia na Wyspie Wolin, jest pobliże Wolińskiego Parku, wraz z zagrodą żubrów. Ta zagroda to też miejsce zdrowienia i innych rodzajów zwierząt, w odrębnych wybiegach żyją : orły bieliki, jelenie i dziki. Po wyzdrowieniu, zwierzęta te wypuszczane są.
Mając na uwadze intensywny ruch turystyczny w sezonie letnim, polecamy dojazd do letniska przez Wolin natomiast doradzamy omijać silniej zatłoczony Kamień Pomorski.
Strona: www.miedzywodzie.net.pl/noclegi/wszystkie prezentuje noclegi w Międzywodziu – to bogata propozycja kwater, pokoi, domów gościnnych, domów wypoczynkowych oraz pensjonatów.

Polecamy

Nadmorzem.com – noclegi nad morzem

Nadmorzem.com - noclegi nad morzem