Wrzosowo noclegi, informacje, wczasy we Wrzosowie

Bobolin

BobolinBobolin to mała miejscowość turystyczna w gminie Darłowo, zlokalizowana pomiędzy Dąbkami (3 kilometry) a Darłowem (5 kilometrów), wchodzi w skład uzdrowiska Dąbki. Bobolin położony jest wśród lasów sosnowych, w oddaleniu od dużych miast, z czystymi plażami. To znakomite wprost miejsce do spędzenia wakacji dla osób z dziećmi a także wszystkich, którzy szukają wytchnienia. To również doskonałe miejsce do spacerów, wypraw rowerowych – przez Bobolin biegnie kilka szlaków rowerowych. W miejscowości znajduje się także gospodarstwo agroturystyczne ze stadniną koni. Można w tym miejscu zarazem odpocząć nad morzem oraz skorzystać z jazdy konnej bądź pobrać parę lekcji hippiki.

Bobolin ma też dostęp do plaży morskiej. Od głównej szosy przechodzącej poprzez Bobolin, łączącej Dąbki z Darłowem, do morza jest mniej więcej kilometr. Ale część obiektów noclegowych znajduje się bliżej brzegu morskiego. Miejscowy piaszczysty brzeg jest szeroki, piaszczysty i nie jest na nim zbyt tłoczno. Na plaży znajdują się również betonowe bunkry. Wejście na plażę prowadzi deptakiem przez las sosnowy.

W samym Bobolinie nie ma wielu obiektów gastronomicznych, ani sklepów – zawsze można udać się do nich do ościennego Darłowa czy Dąbek. Za to baza noclegowa to w większości wypadków domki wakacyjne, domy wypoczynkowe, oferujące pokoje i kwatery oraz gospodarstwa agroturystyczne. Przeróżną propozycję prezentującą noclegi w Bobolinie odnajdziesz pod adresem: www.bobolin.pl/noclegi/wszystkie.

Polecamy

Nadmorzem.com – noclegi nad morzem

Nadmorzem.com - noclegi nad morzem