Wrzosowo noclegi, informacje, wczasy we Wrzosowie

Poddąbie

PoddąbieJeżeli wybierając się na wczasy nad morzem oczekujesz dyskotek, klubów czy głośnych pubów – jedź Mielno, Międzyzdroje, Łebę czy Ustkę. W Poddąbiu tego nie znajdziesz – jest natomiast wypoczynek w ciszy i spokoju. W Poddąbiu jest klika sklepów spożywczych, klika obiektów gastronomicznych (pizzeria, restauracje, smażalnie ryb, lodziarnia).

Poddąbie to maleńka wprost (po sezonie zamieszkuje tu tylko kilka rodzin), nadmorska miejscowość letniskowa. Położenie: pomiędzy Ustką i Rowami, w pobliżu Dębiny. Poddąbie to taka leśna polana wszędzie wokół rozciąga się okazały las ze starymi bukami, dębami i potężnymi sosnami. Pas rozdzielający Poddąbie od Bałtyku to tylko 200 m. Następną atrakcją miejscowości jest wysoki klif, a pod nim plaża, jak na klifową dość szeroka i nawet w sezonie nie jest tłoczna. Żeby dojść na plażę pod klifem, należy zejść schodami, te w Poddąbiu zaopatrzone są w szerokie podesty. Przy głównym zejściu jest kąpielisko strzeżone przez ratowników WOPR.

Jeżeli Poddąbie to to czego oczekujesz wybierając wypoczynek nad morzem – sprawdź na jakie noclegi w Poddąbiu możesz liczyć –> TUTAJ.

Polecamy

Nadmorzem.com – noclegi nad morzem

Nadmorzem.com - noclegi nad morzem